Фондовий ринок Росії постраждав сильніше від інших


Фондовий ринок Росії постраждав сильніше від інших

Dow Jones оцінив втрати світових фондових ринків в III кварталі. Найменше постраждала Туреччина - її індекс упав усього на 0,5%. Росія зайняла останнє місце - її фондовий ринок упав на 47,8%.

З 61 країн, фондового індексу яких розраховувався Dow Jones, в III кварталі 2008 року не виріс жоден.

Російський ринок постраждав від конфлікту із Грузією, падіння цін на нафту та загальної тенденції відтоку капіталу з ринків, що розвиваються. За даними мінфіну США, у липні американські інвестори вивели з іноземних фондових ринків рекордні $18,1 млрд. Додатковим стимулом для відтоку капіталу стало зростання долара.

Краще від інших ринків, що розвиваються, III квартал пережила Індія, що імпортує нафту і виграла від падіння цін на неї.

Європейські акції дешевшали, в основному через уповільнення зростання економіки і занепокоєння інвесторів про стан місцевих банків.

Набагато краще від інших зараз виглядають великі японські банки, яким криза дає можливість збільшити бізнес за кордоном, відзначає стратег Citi по Японії Патрік Моур. Хоча фінансові показники погіршуються, ризики на корпоративних балансах найнижчі за останні 20 років, відзначає він.

Нагадаємо, що минулого місяця на фондових ринках Росії відбувся обвал до критично низьких позначок через розпродаж інвесторами цінних паперів у зв'язку з нестабільними цінами на нафту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua