Падіння індексу ISM Manufacturing у вересні перевищило прогноз


Падіння індексу ISM Manufacturing у вересні перевищило прогноз

Індекс виробничої активності в США (ISM Manufacturing) у вересні впав до 43,5 пункту з 49,9 пунктів місяцем раніше, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на дані Інституту управління поставками (ISM).

У той же час експерти очікували зниження цього показника до 49,5.

Перевищення індексом позначки 50 пунктів означає активізацію ділової активності у виробничій сфері. Падіння індексу до 50 пунктів і нижче говорить про її зниження.

Криза ринку житла, чий негативний вплив уже поширився на автомобільну промисловість, може негативно вплинути на інші галузі виробництва. Збільшення числа позбавлень прав на власність, жорсткість умов кредитування та підвищення безробіття знизили споживчі витрати.

Експорт, що надавав підтримку промисловому виробництву, може також знизитися через уповільнення темпів економічного зростання по усім світі.

"Ситуація в промисловому секторі погіршується на тлі поглиблення фінансової кризи та уповільнення зростання світової економіки, - відзначає провідний економіст Nomura Securities International Inc. Девід Реслер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua