АППБ "Аваль" починає відбір і підготовку іноваційно-інвестиційних проектів для довгострокового кредитування — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

АППБ "Аваль" починає відбір і підготовку іноваційно-інвестиційних проектів для довгострокового кредитування

Кредит&Депозит
68
Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль» з 19 серпня 2002 р. починає відбір і підготовку іноваційно-інвестиційних проектів для участі в програмі довгострокового кредитування, яка буде реалізовуватися при фінансовій підтримці Нацбанку України (відповідно до постанови НБУ №283 від 02.08.2002 р.).
Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на кредитний департамент АППБ «Аваль».
Як повідомив директор кредитного департаменту банку «Аваль» Віктор Горбачов, у рамках даної програми кредити зможе одержати будь-яке підприємство для модернізації і придбання основних засобів як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Надання коштів на погашення вже існуючих боргів підприємства, а також на поповнення оборотного капіталу умовами програми не передбачено.
За його словами, кредити надаються в розмірі від 500 тис. грн. до 50 млн. грн. При цьому сума кредиту не може перевищувати 50 проц. ринкової вартості активів підприємства на момент обігу по кредитам, що визначається експертами банку «Аваль». Зі своєї сторони для одержання кредиту підприємство-позичальник повинне профінансувати за рахунок власних коштів не менш 20 проц. загальної вартості проекту.
Відповідно до умов програми, як повідомив Віктор Горбачов, процентна ставка за користування кредитними ресурсами встановлюється в залежності від конкретних умов кредитування в рамках 16-18 проц. річних, однак може бути знижена за рішенням кредитного комітету АППБ «Аваль». Відсотки за користування кредитом сплачуються щомісяця. При цьому існуючий бізнес підприємства на момент обігу по кредиту повинний забезпечувати можливість обслуговування кредиту (сплата відсотків) протягом усього терміну дії кредитної угоди незалежно від доходів, що прогнозуються за іноваційно-інвестиційному проекту. Також обов'язковою умовою є встановлення графіка погашення кредиту з можливим наданням відстрочки погашення його основної суми терміном до 18 місяців.
Термін кредитування визначається виходячи з окупності фінансуючого проекту, однак не може перевищувати 3 років.
Вартість і вид забезпечення повернення кредиту банк «Аваль» визначає в залежності від конкретного проекту.
Для участі в програмі підприємство повинне надати пакет документів у будь-яке з 1174 установ АППБ «Аваль» у всіх регіонах України. Базовими підрозділами для безпосереднього розгляду проектів є центральний офіс банку «Аваль» (м. Київ), обласні дирекції і філії. Кредитні ресурси надаються після ухвалення позитивного рішення кредитного комітету банку «Аваль» і затвердження проекту Нацбанком України.
Більш детальну інформацію можна одержати в кредитному департаменті АППБ «Аваль» (тел. 490-89-04, e-mail:saveliy@fort.aval.kiev.ua).
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас