Форекс - прогноз на вівторок 26.08.08


09:00 - Фінальне значення ВВП у Німеччині за 2-ий квартал.

Відповідно до прогнозних значень, приріст ВВП у другому кварталі повинен скласти -0.5%, проти +1.8% у першому кварталі. Якщо так і відбудеться, а це буде першим зниженням ВВП з другого кварталу 2004 року, що тривало ще 2 квартали поспіль, то про швидке відновлення економіки Німеччини немає ніякої мови, тим більше що прогнозується спад у всій світовій економіці. Для євро дані надзвичайно негативні, тому варто очікувати падіння ще задовго до виходу даних.

15:55 - Роздрібні продажі в США до 9 серпня.

Попереднє значення виявилося на рівні -2.0%. Дані важливі, але в загальному потоці статистики в цей день можуть бути не сприйняті. Якщо продажі й далі продовжать знижуватися, то долар знову впаде.

17:00 - Продажі нових будинків на первинному ринку житла в США за липень.

Продажі нових будинків для однієї родини за місяць знизилися на 0.6% і склали в червні 530 тис. будинків, або на 33.2% менше (793 тис. будинків), ніж у червні 2007 року. Середня ціна, за яку купували будинки, склала $ 230 900, а ціна продажу трималася на рівні $ 298 600. У липні очікується зниження на 1.3% до 523 тис. будинків. Дані для долара негативні, чекаємо його падіння.

21:00 - Хвилинки останнього засідання FOMC з монетарної політики від 5 серпня, США.

Варто врахувати, що рух може бути непрогнозованим. Все залежить від ступеня позитивності хвилинок - розширеної доповіді членів FOMC про поточне положення справ у галузях економіки США і можливих ризиках для розвитку цих галузей та економіки в цілому.

У випадку, якщо після прочитання хвилинок створиться позитивне враження про розвиток економіки США (а на це вказують позитивні прогнозні дані про зростання ВВП у США, що публікуються на цьому тижні), то долар підвищитися в ціні. У випадку, якщо у хвилинках буде представлений в основному негатив про економіку, то долар знову втратить у ціні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Real Trade
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування