АМКУ ініціює спрощення контролю за концентрацією підприємств


АМКУ ініціює спрощення контролю за концентрацією підприємств

Антимонопольний комітет ініціює спрощення контролю за концентрацією підприємств.

Про це говориться в повідомленні АМКУ, текстом якого володіють Українські Новини.

АМКУ прийняв проект змін до закону "Про захист економічної конкуренції".

Зміни передбачають збільшення в 4 рази граничних показників обсягів реалізації продукції або вартості активів (з 1 млн. євро до 4 млн. - якщо об'єднуються 2 підприємства і з 12 млн. євро до 48 млн. - якщо група підприємств), при перевищенні яких підприємствам необхідно брати попередній дозвіл АМКУ на концентрацію.

Також комітет пропонує вивести зі сфери попереднього державного контролю окремі випадки концентрації, зокрема, коли обсяги реалізації товарів і послуг перевищують граничні показники тільки в одного учасника.

Ці зміни, на думку комітету, звільнять значну кількість вітчизняних та іноземних виробників, які мають намір здійснити концентрацію, від необхідності брати попередній дозвіл АМКУ.

Як повідомляло агентство, у червні Рахункова палата заявляла про неефективність заходів Антимонопольного комітету направлених на фактичне усунення порушень конкурентного законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Рейтинг популярності матеріалу «АМКУ ініціює спрощення контролю за концентрацією підприємств» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua