Світовий банк планує надати Грузії кредити в обсязі 300-350 млн дол.


Світовий банк планує надати Грузії кредити в обсязі 300-350 млн дол.

Світовий банк (СБ) розглядає можливість виділення Грузії нових кредитів в обсязі $300-350 млн, говориться в офіційному повідомленні, поширеному в понеділок грузинським представництвом Світового банку.

Як відзначається в повідомленні, ці кошти призначаються для того, щоб "протягом майбутніх 12 років допомогти Грузії в продовженні курсу реформ і реабілітації критичної інфраструктури, що охоплює дороги та муніципальні роботи".

"У цей критичний для Грузії час СБ висловлює впевненість у наявності в країни основ сильної економіки, що проявляється в солідних міжнародних резервах, правильному монетарному та фіскальному курсі і всебічних реформах фінансового сектора", - говориться в повідомленні.

У ньому також відзначається, що Міжнародна фінансова корпорація (IFC, входить у групу СБ) надасть підтримку своїм чотирьом партнерам - комерційним банкам Грузії "у цей надзвичайно складний для них період".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Світовий банк планує надати Грузії кредити в обсязі 300-350 млн дол.» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua