Форекс - прогноз на вівторок 12.08.08


08:30 - Індекс промислового виробництва в Японії м\м. Учасники пильно спостерігають за рівнем зміни обсягу промислового виробництва в країні. Первісне значення індексу виходить наприкінці кожного місяця.

За два тижні виходить уточнене значення індексу. Для експортноорієнтованої країни це, мабуть, один з найважливіших індикаторів положення справ в економіці. Високий профіцит торговельного балансу як і раніше не залишає можливості виходу країни з дефляції. Прогноз (-2,0%); Попереднє значення 2,8.

16:30 -Торговельний баланс м/м (червень). Сума цін завезених товарів перевищує суму цін вивезених товарів з-за кордону, що в довготерміновій перспективі не є позитивним чинником для національної валюти США.

Скорочення дефіциту платіжного балансу свідчить про поліпшення конкурентної позиції США на світовому товарному ринку, а також про те, що зростаючий попит з боку іноземних держав сприяє зростанню економіки США, що природно позитивно для долара.

Зростаючий дефіцит зовнішньої торгівлі США був однією з головних причин, за якою курс американського долара знижувався протягом 2002-2004 р. Прогноз - $62 млрд. Попереднє значення $59,7 млрд.

18:00 - Індекс економічного оптимізму IBD/TIPP у США. Мабуть тут все простіше простого - спостерігаємо за динамікою розвитку даного індикатора. березень 42.5; квітень 39,2; травень 48; червень 49.1; прогноз на липень становить 37,4, що саме по собі є істотним зниженням і може негативно відбитися на європейській валюті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Real Trade
Рейтинг популярності матеріалу «Форекс - прогноз на вівторок 12.08.08» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua