Держслужба зайнятості: Дефіцит робочої сили загрожує нацбезпеці України


Держслужба зайнятості: Дефіцит робочої сили загрожує нацбезпеці України

Величезний дефіцит робочої сили загрожує інноваційному розвитку України. Про це у коментарі "Дзеркалу тижня" заявив директор Державної служби зайнятості України Володимир Галицький.

"Зараз величезний дефіцит робочої сили загрожує інноваційному розвитку країни. Це проблема національної безпеки", - переконаний експерт.

Крім цього, на думку Галицького, існує і суміжна проблема - трудова міграція на тлі різкого скорочення населення України.

"За найскромнішими прогнозами, через двадцять років ми матимемо тридцять мільйонів населення. Хто ж тоді працюватиме?" - запитує він.

"Низький рівень зарплат робітників вбиває в людей бажання навчатися, вдосконалюватися, творити. Це стосується не окремої групи, а суспільства в цілому. У нас є три роки - якщо за цей час ми не виправимо ситуацію, то втратимо не лише свій трудовий потенціал, але й генетичний", - наголошує Володимир Галицький.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Держслужба зайнятості: Дефіцит робочої сили загрожує нацбезпеці України» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua