Поштове сполучення між Росією і Грузією закрито


Поштове сполучення між Росією і Грузією закрито

Поштове сполучення між Росією та Грузією закрито, повідомили "Інтерфаксу" співробітники декількох московських відділень ФГУП "Пошта Росії" у понеділок.

"У жодному відділенні ні листи, ні посилки, ні грошові перекази в Грузію не приймають", - сказав один зі співрозмовників агентства.

Як пояснили "Інтерфаксу" у прес-службі Мінкомзв’язку, поштові відправлення і посилки не приймаються по факту, оскільки припинено повітряне сполучення із Грузією, що було основним каналом зв'язку.

"Що стосується грошових переказів, вони не приймаються з технічних причин, що пов'язано з порушеннями на лініях зв'язку, - сказав представник міністерства. - Розпорядження про припинення поштового сполучення із Грузією не було".

Як повідомлялося раніше, повітряне сполучення між Росією та Грузією було припинено в п'ятницю після збройних дій, що почалися, у Південній Осетії.

Поштове та авіасполучення між Росією і Грузією вже припинялося восени 2006 року через загострення відносин між двома країнами. Тоді воно було закрито протягом півтора років - авіасполучення було відновлено в березні цього року, поштове - наприкінці квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Поштове сполучення між Росією і Грузією закрито» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua