В Україні зафіксовано рекордне збільшення надходжень від кінопрокату


В Україні зафіксовано рекордне збільшення надходжень від кінопрокату

У липні в Україні зафіксовано рекордне зростання (на 16% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року) надходжень від кінопрокату.

Відповідно до інформації, оприлюдненої російським журналом "Кінобізнес сьогодні", загальна сума надходжень від кінопрокату за чотири вікенди липня цього року в Україні склала 4 млн. 280 тис. доларів, що на 1 млн. 163 тис. доларів або на 16% більше, ніж за липень минулого року.

Як пише видання, лідерами прокату в Україні в липні стали фільми "Хенкок" (1 млн. 365 доларів), “WALL-E” (1 млн. 224 тис. доларів), "Хеллбой-2: Золота армія" (1 млн. доларів).

Як повідомляв УНІАН, раніше деякі кінопрокатники повідомляли про нібито зниження грошових надходжень після грудневого рішення Конституційного Суду України про обов'язковий переклад всіх іноземних фільмів на українську мову.

У той же час, за даними Міжнародної асоціації виробників і дистриб'юторів фільмів Motion Picture Association (MPA), надходження від кінопрокату в Україні за січень - червень 2008 року збільшилися на 6,3 млн. грн. або на 4% - до 151,5 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні зафіксовано рекордне збільшення надходжень від кінопрокату» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua