Євро до долара продовжує зниження після максимального за 8 років падіння у п'ятницю


Євро до долара продовжує зниження після максимального за 8 років падіння у п'ятницю

Євро до долара під час азіатських торгів у понеділок продовжив падіння і торгується біля мінімуму більш ніж за п'ять місяців на побоюваннях виникнення політичної нестабільності в Європі на тлі ескалації грузино-осетинського конфлікту, повідомило агентство Bloomberg.

Щодо ієни курс єдиної європейської валюти опустився до мінімуму більш ніж за два місяці після того, як російські збройні сили захопили контроль над Південною Осетією.

"Трейдери будуть шукати можливості вийти з довгих позицій у євро, - вважає аналітик Okasan Securities Co. Тсутому Сома. - Цей конфлікт загострює суперечності усередині Європи, що приведе до небажання інвесторів тримати євро. Неприйняття ризику також негативно позначиться на економічних очікуваннях".

До 9:53 у понеділок європейська валюта торгувалася на позначці $1,4975 - мінімального рівня з 26 лютого. На закриття Нью-Йоркської біржі в п'ятницю за євро давали $1,5505.

Євро до ієни торгується до 10:06 мск на рівні 164,86 ієни проти 165,38 у п'ятницю.

Долар відносно японської валюти впав до 109,15 ієни з 110,18 ієни в попередній торговельний день.

Євро може опуститися до $1,4650 у цьому місяці, прогнозує Сома.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Євро до долара продовжує зниження після максимального за 8 років падіння у п'ятницю» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua