"Укрзалізниця" має намір увести бронювання квитків через Інтернет до жовтня


"Укрзалізниця" має намір увести бронювання квитків через Інтернет до жовтня

Державна адміністрація залізничного транспорту "Укрзалізниця" має намір увести довідкове обслуговування й бронювання квитків через Інтернет з подальшим їх оформленням у касах до жовтня.

Про це сказано в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці", текст якого мають Українські Новини.

"Укрзалізниця" почала поетапне впровадження продажу електронних залізничних проїзних документів через Інтернет в 2007 році.

Відповідно до цієї програми, "Укрзалізниця" має намір увести послугу оплати квитків через Інтернет з відкладеним друком до 2009 року.

З 2009 року передбачено оформлення квитків за допомогою спеціальних автоматів самообслуговування з відкладеним друком й можливість оплати й оформлення квитків в електронному виді до липня 2009 року.

Як повідомляло агентство, Південна залізниця Державної адміністрації залізничного транспорту ("Укрзалізниця") увела послугу інтернет-резервування проїзних квитків із червня.

Монополіст залізничних перевезень "Укрзалізниця" поєднує 6 залізниць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Укрзалізниця" має намір увести бронювання квитків через Інтернет до жовтня» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua