У Росії заборонили карати співробітників прокуратури за порушення ПДР


У Росії заборонили карати співробітників прокуратури за порушення ПДР

Верховний суд РФ прямо заборонив співробітникам Державтоінспекції складати протоколи на працівників прокуратури, що скоїли правопорушення в області ПДР.

"Відповідно до вимог федерального законодавства, будь-яка перевірка за фактами порушень, зроблених прокурорським працівником або слідчим, є винятковою прерогативою органів прокуратури", - говориться в повідомленні.

Приводом для судового розгляду став службовий документ ДУВС Новосибірської області, уточнює відомство. У розділі два алгоритми дій співробітників обласного ДІБДР покладено обов'язок зі складання протоколів відносно прокурорських працівників за порушення ПДР. На думку прокуратури, цей документ порушує норми закону "Про прокуратуру РФ" і положення Кодексу РФ про адміністративні правопорушення.

У зв'язку із цим прокуратура звернулася з позовом у Центральний районний суд Новосибірська, а потім у Новосибірський обласний суд. Однак обидві інстанції відмовили прокуророві. Тоді з поданням у Верховний суд звернувся перший заступник Генпрокурора Росії Олександр Буксман.

"Верховний суд РФ погодився з доводами Генпрокуратури РФ і визнав розділ алгоритму, затвердженого начальником ДУВС Новосибірської області від 27 липня 2006 року, незаконним", - говориться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Росії заборонили карати співробітників прокуратури за порушення ПДР» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua