Аналітик: До кінця року ціна газу для населення може ще незначно вирости


Аналітик: До кінця року ціна газу для населення може ще незначно вирости

До кінця поточного року ціна газу для населення може бути ще незначно підвищена. Таку думку РБК-Україна озвучив директор аналітичного департаменту Dragon Capital Андрій Беспятов.

Він відзначив, що збільшення ціни на газ для населення з 1 вересня, затверджене НКРЕ, зовсім несуттєве. "З урахуванням очікуваного зростання ціни на імпортований газ у наступному році, можна припустити, що це далеко не останнє підвищення ціни газу для населення. У міру збільшення ціни на газ для України підвищення внутрішніх цін є логічним і питання подальшого підвищення - це справа часу", - говорить аналітик.

Беспятов відзначає, що визначати позицію уряду і "Нафтогазу України" у цьому питанні будуть три основні фактори: захист населення від зростання цін на газ, утримання інфляції і розвиток газовидобутку в Україні.

"Як буде балансувати уряд, важко сказати, але, швидше за все, що сильного підвищення для населення цього року не слід очікувати. Буде якесь невелике збільшення, але воно буде контрольованим, зваженим і, швидше за все, дуже обмеженим у розмірах", - вважає аналітик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Аналітик: До кінця року ціна газу для населення може ще незначно вирости» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua