"Укртелеком" пропонує з 1 листопада підвищити абонплату за телефон на 30%.


"Укртелеком" пропонує з 1 листопада підвищити абонплату за телефон на 30%.

ВАТ "Укртелеком" пропонує з 1 листопада 2008 р. підвищити абонентську плату за користування міським і сільським телефонним зв'язком на 30% замість запланованих раніше 10%.

Це є однією з умов беззбиткової діяльності компанії у 2008 р., сказано у записці-поясненні до розпорядження уряду про затвердження фінплану підприємства на 2008 р.

Компанія виступає також за скорочення з цієї ж дати часу, що не тарифікується, з 200 до 120 хвилин на місяць. Це дозволить їй скоротити збитки на 69,1 млн грн.

Ще однією умовою є створення казенного підприємства "Укрспецзв`язок" на базі філіалу спеціалізованого електрозв'язку ВАТ "Укртелеком" з передачею йому аналогового фрагмента первинної мережі з 1 вересня 2008 р. В результаті збитки знизяться ще на 104,6 млн грн.

Також повинен запрацювати фонд універсальних послуг і початися компенсація втрат компанії від надання збиткових послуг в сільській місцевості, послуг телеграфного зв'язку і дротяного мовлення з 1 вересня 2008 р., що знизить збитки на 362,1 млн грн.

Останньою умовою називається стабілізація курсу гривни на рівні 4,85 грн за дол. За даними компанії, виконання цих пунктів дозволить їй за підсумками 2008 р. отримати 8,7 млн грн чистого прибутку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Укртелеком" пропонує з 1 листопада підвищити абонплату за телефон на 30%.» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua