Євро до долара торгується у четвер біля мінімуму за 7 тижнів


Євро до долара торгується у четвер біля мінімуму за 7 тижнів

Євро до долара під час азіатських торгів у четвер торгується біля мінімальної з 15 червня позначки в очікуванні коментарів голови Європейського центрального банку (ЄЦБ) Жана-Клода Тріше щодо ослаблення економіки регіону, повідомляє агентство Bloomberg.

Єдина європейська валюта втратила з початку цього кварталу 2,1% проти долара на побоюваннях, що значне ослаблення економіки єврозони не дозволить ЄЦБ піти на повторне підвищення ставки цього року.

Засідання ЄЦБ пройде 7 серпня. Рішення про рівень процентних ставок на найближчий час буде оголошено о 15:45 мск. На думку аналітиків, опитаних Bloomberg, ЄЦБ, швидше за все, збереже базову процентну ставку на рівні 4,25%. Крім того, у четвер відбудеться прес-конференція Ж.-К.Тріше.

Інфляція в єврозоні прискорилася в липні до 4,1% у річному вирахуванні, виявившись максимальною більш ніж за 16 років і більш ніж удвічі перевищивши цільовий рівень європейського ЦБ.

З іншого боку, на позиції євро негативно вплинуло те, що замовлення промпідприємств Німеччини, найбільшої економіки Європи, несподівано впали в червні, продовживши скорочуватися сьомий місяць підряд.

"Беручи до уваги слабість європейської економіки, Тріше не може надто агресивно висловлюватися із приводу інфляції, - вважає голова валютного відділу Societe Generale SA Юдзі Саїто. - Я скоріше очікую коментарів із приводу уповільнення економіки".

Євро до долара торгується в четвер біля $1,5437 проти $1,408 днем раніше.

Відносно японської валюти курс долара становить 109,47 ієни в порівнянні з 109,79 ієни в середу.

На думку Саїто, очікувані коментарі Ж.-К.Тріше, скоріше, несуть ризик зниження, ніж підвищення для євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Євро до долара торгується у четвер біля мінімуму за 7 тижнів» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua