Найбільша у світі страхова компанія зазнала збитків у розмірі 13,2 млрд дол.


Найбільша у світі страхова компанія зазнала збитків у розмірі 13,2 млрд дол.

Чисті збитки найбільшої у світі американської страхової компанії American International Group Inc. (AIG) в I півріччі 2008 р. склали 13,162 млрд дол. Такі дані містяться в опублікованому сьогодні фінансовому звіті.

За аналогічний період роком раніше компанія отримала чистий прибуток у розмірі 8,407 млрд дол.

Чисті збитки компанії в II кварталі 2008р. склали 5,357 млрд дол. у порівнянні із чистим прибутком у розмірі 4,277 млрд дол. за аналогічний період 2007р.

AIG пов'язує отримані показники із тривалою кризою на ринку нерухомості США та волатильністю на фондових ринках.

Нагадаємо, що в травні ц.р. AIG завершила програму із залучення капіталу для зміцнення балансу і посилення фінансової гнучкості. Компанія залучила 20 млрд дол. шляхом продажу звичайних акцій, цінних паперів з фіксованим доходом та акцій особливого класу.

У червні компанія змінила головного виконавчого директора Мартіна Саллівана. М.Салліван, що віддав AIG 37 років, став ще одним великим топ-менеджером, якому кредитно-фінансова криза в США коштувала роботи.

American International Group Inc. - багатопрофільна страхова компанія, що пропонує широкий спектр страхових продуктів, а також займається управлінням активами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Найбільша у світі страхова компанія зазнала збитків у розмірі 13,2 млрд дол.» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua