Уряд України має намір заборонити спалювання сміття і заохочувати його переробку


Уряд України має намір заборонити спалювання сміття і заохочувати його переробку

Уряд України має намір заборонити спалювання сміття на смітниках і могильниках і заохочувати будівництво підприємств з переробки побутового сміття, повідомила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на брифінгу.

"Уряд доручив до 1 вересня підготувати проект закону, відпрацювати всі нормативні акти. Буде заборонено спалювання сміття на сміттєзвалищах, будуть побудовані спеціальні системи пільг і фінансування для тих підприємств, які будуть переробляти побутове сміття такими технологіями, які взагалі відходів не мають, виробляють потім синтетичне паливо, будівельні матеріали, вторинну сировину", - сказала вона.

Тимошенко також повідомила, що для регіонів, що постраждали від повені, будуть закуплені спеціальні прилади, які на побутовому рівні контролюватимуть якість води, і всі органи місцевого самоврядування будуть щотижня перевіряти якість води.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Уряд України має намір заборонити спалювання сміття і заохочувати його переробку» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua