Столиця недоотримує від "Київміськбуду"


Столиця недоотримує від "Київміськбуду"

Бюджет Києва не одержує всі доходи від "Київміськбуду". Таке припущення висловив директор будівельно-інвестиційної компанії "Київ Житло-Інвест" В'ячеслав Молотков в інтерв'ю газеті "Дело".

"Київміськбуд" - це забудовник, на частку якого припадає близько 40% будівельного ринку столиці. На думку Молоткова, він міг би платити в скарбницю столиці гарні гроші. "Однак він працює у зв'язці з відомим банком, що може дозволити основну частину доходів виплачувати певному колу осіб. Припускаю, що бюджет Києва в це число не входить", - заявив директор "Київ Житло-Інвест".

Серед причин, через які іноземним компаніям важко купити "Київміськбуд", Молотков виділив непрозорість структури роботи холдингу. "Через цю причину неможливо провести процедуру due diligence (всебічне дослідження вірогідності надаваної інформації - ред.). І як результат - серйозним закордонним компаніям складно купити такий холдинг, як "Київміськбуд", - заявив Молотков.

Хоча іноземний інвестор дуже зацікавлений у покупці холдингу. "Це ласий шматок на будівельному ринку Києва. Але він так структурований, що для публічної компанії з високими стандартами корпоративної культури купити його складно", - додав директор "Київ Житло-Інвест".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Столиця недоотримує від "Київміськбуду"» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua