Тимошенко за виробництво біопалива в Україні


Тимошенко за виробництво біопалива в Україні

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко виступає за забезпечення переробки ріпака та інших використовуваних при виробництві біопалива культур їхніми виробниками в Україні.

Про це Тимошенко заявила на нараді із представниками аграрного сектора. Прем'єр запропонувала аграріям розробити законопроект, що передбачає пільги компаніям, які будуть будувати заводи з виробництва біопалива.

Доцільними преференціями будуть спрощене одержання землі під будівництво і компенсація державою процентних ставок по кредитах під будівництво даних заводів.

Вона підкреслила, що оскільки вирощування ріпака передбачає складну систему сівозмін з виснаженням ґрунтів, то доцільно, щоб ця сировина перероблялася усередині України.

У грудні 2006 року Кабінет Міністрів затвердив програму розвитку виробництва дизельного біопалива на 2007-2010 роки.

Відповідно до Програми, Україна планує до 2010 року побудувати не менше 20 заводів з виробництва біодизеля продуктивністю від 5 до 100 тис. тонн на рік і загальною потужністю не менше 623 тис. тонн на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Тимошенко за виробництво біопалива в Україні» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua