Тимошенко пропонує відшкодовувати ПДВ зернотрейдерам, які закуповують зерно у виробників


Тимошенко пропонує відшкодовувати ПДВ зернотрейдерам, які закуповують зерно у виробників

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко пропонує відшкодовувати податок на додану вартість (ПДВ) за спрощеною процедурою тим компаніям, які закуповують зерно безпосередньо в сільгоспвиробників за мінімальними цінами.

"Ми готові стопроцентно за спрощеними процедурами відшкодовувати ПДВ, але тільки в тому випадку, якщо нам нададуть документи, що зерно закуповувалося безпосередньо у виробників за мінімальною ціною, що ми з вами визначимо", - сказала глава уряду на нараді з питань стабілізації ринку зерна в Києві у вівторок.

Вона вважає, що це можливо трохи радикальний, але досить дієвий інструментом для стабілізації цінової ситуації на зерновому ринку.

"А той, хто не закупив за такою ціною і не подав документи, податок на додану вартість буде одержувати довічно", - сказала прем'єр-міністр.

Тимошенко доручила відповідним міністерствам і відомствам підготувати необхідні документи, відзначивши, що вони будуть погоджені із зернотрейдерами.

За її словами, якщо зерноторгові компанії будуть закуповувати зерно безпосередньо у виробників і за мінімальними цінами, то уряд готовий відшкодовувати їм ПДВ протягом трьох днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Тимошенко пропонує відшкодовувати ПДВ зернотрейдерам, які закуповують зерно у виробників» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua