АЕС України у січні-липні скоротили виробництво електроенергії на 2,3%


АЕС України у січні-липні скоротили виробництво електроенергії на 2,3%

Виробництво електроенергії українськими атомними електростанціями (АЕС) у січні-липні 2008 року скоротилося на 2,3% (на 1 млрд 241,8 млн квт-г) у порівнянні з аналогічним періодом 2007 року - до 53 млрд 850,7 млн квт-г, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у Міністерстві палива та енергетики.

Рівненська АЕС (РАЕС) за сім місяців збільшила виробіток електроенергії на 9,2%, Південно-Українська АЕС (ПУАЕС) - на 2%, тоді як Запорізька АЕС (ЗАЕС) скоротила на 5,5%, Хмельницька АЕС (ХАЕС) на 12,1%.

При цьому АЕС України в січні-липні недовиконали встановлене Мінпаливенерго планове завдання з виробництва електроенергії на 14,3 млн квт-г.

Оператором діючих атомних станцій України є національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", що експлуатує 15 енергоблоків з водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою потужністю 13,835 Гвт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Рейтинг популярності матеріалу «АЕС України у січні-липні скоротили виробництво електроенергії на 2,3%» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua