Нафта дешевшає на відсутності загрози шторму у районах нафтовидобутку в Мексиканській затоці


Нафта дешевшає на відсутності загрози шторму у районах нафтовидобутку в Мексиканській затоці

Нафта впала до мінімуму 3 тижнів на відсутності загрози проходження тропічного шторму "Едуард" через райони нафтовидобутку в Мексиканській затоці, повідомило агентство Bloomberg.

Ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI на вересень в електронній системі Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) у вівторок вранці знизилася на $1,2 щодо рівня закриття торгів 4 серпня і становить $120,21 за барель.

Ціна вересневого контракту на WTI у понеділок впала на $3,69 - до $121,41 за барель.

За прогнозами синоптиків, шторм пройде, не завдавши збитку об'єктам нафтової інфраструктури. Експерти вказують на те, що нафта дешевшає через низький попит.

Котирування вересневого ф'ючерса на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex (NYMEX) 4 серпня знизилися на $3,4 і досягли $116,65 за барель.

На лондонській біржі ICE Futures вартість ф'ючерсів на вересень на нафту Brent упала на $3,5 - до $120,68 за барель.

Ціна спотових контрактів на російську нафту Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) у понеділок склала $117,68 за барель, що на $3,68 нижче від ціни spot у попередній день.

Експортна нафта з Росії з поставкою в порти Західної Європи (Urals c.i.f. С.-З. Європа) коштувала $117,48 за барель (-$3,46), Siberian Light (c.i.f. С.-З. Європа) - $120,3 за барель (-$3,49).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Нафта дешевшає на відсутності загрози шторму у районах нафтовидобутку в Мексиканській затоці» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua