"Дочка" російського Ощадбанку в Україні планує реорганізуватися у ВАТ


"Дочка" російського Ощадбанку в Україні планує реорганізуватися у ВАТ

Дочірній банк Ощадбанку (РФ) в Україні - ЗАТ "Ощадбанк Росії" (Київ, раніше - ЗАТ "Банк НРБ") має намір реорганізуватися у ВАТ.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник голови правління української "дочки" Ощадбанку Владислав Кравець, відповідне рішення прийняла наглядова рада банку 2 серпня.

"Ухвалено рішення рекомендувати акціонерам розглянути на зборах у вересні питання про перетворення банку із ЗАТ у ВАТ", - сказав банкір.

ЗАТ "Банк НРБ" засновано в 2001 році.

За даними банку, на 1 липня 2008 року його єдиним акціонером був Ощадбанк РФ.

Чистий прибуток банку в січні-червні 2008 року склав 17,631 млн грн, що в 2,1 рази більше, ніж за аналогічний період 2007 року (8,565 млн грн).

За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2008 року за розміром загальних активів (2,158 млрд грн) ЗАТ "Ощадбанк Росії" займало 45-е місце серед 176 банків, що діяли в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Дочка" російського Ощадбанку в Україні планує реорганізуватися у ВАТ» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua