Європейські компанії знижують видатки, щоб сповільнити падіння економічного зростання


Європейські компанії знижують видатки, щоб сповільнити падіння економічного зростання

Компанії по всій Європі почали звільняти співробітників, скорочувати виробництво та знизили найм нових службовців у якості заходів з уповільнення темпів зниження економічного зростання, повідомляє Financial Times.

Подібні заходи вживаються різноманітними компаніями, починаючи з автомобілебудівників та авіаперевізників і закінчуючи банками та аудиторськими фірмами.

"Наша стратегія направлена на зниження другорядних витрат", - заявив голова KPMG Джон Гріффіт Джонс.

Автомобілебудівники, на чолі з італійським Fiat і німецькими Daimler та BMW, скорочують виробництво, кількість змін на своїх заводах. Авіаційні компанії, такі як British Airways та Ryanair, зменшують число польотів. Компанії споживчого сектора, машинобудівники та банки повідомляють про плановане звільнення службовців.

Все це приводить до зниження зведеного індексу ділової і споживчої довіри до економіки єврозони до мінімуму із часу терактів 11 вересня 2001 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Європейські компанії знижують видатки, щоб сповільнити падіння економічного зростання» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua