Після повені страховики запропонували обов'язкове страхування майна


Після повені страховики запропонували обов'язкове страхування майна

Ліга страхових організацій ініціює введення обов'язкового страхування державного і приватного майна. Про це говориться в заяві Ліги, які вона зробила у зв'язку зі стихійним лихом у Західній Україні і завданими збитками.

"Сьогодні ЛСОУ готує пропозиції до Президента, Уряду країни, Верховної Ради, Ради Національної безпеки та оборони щодо вдосконалення державної політики в галузі страхування, закріплення на законодавчому рівні норми про обов'язкове страхування майна громадян і держави", - говориться в повідомленні організації.

Крім того, ЛСОУ виступає за впровадження більш досконалих механізмів обов'язкового страхування відповідальності за можливі наслідки від завдання шкоди навколишньому середовищу в результаті катастроф техногенного характеру.

За даними ЛСОУ, усього у світі в 2007 році трапилися 142 природні і 193 техногенні катастрофи, втрати від яких склали понад 70 млрд. доларів, більшу частину з яких компенсували страхові компанії.

За оцінками українських страховиків, із заявлених збитків від стихії, які становлять більше 4 млрд. гривень, обсяг застрахованого майна не перевищує 1% (близько 40 млн. гривень).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Після повені страховики запропонували обов'язкове страхування майна» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua