Срібло на COMEX подешевшало 1 серпня на 1,5%, але неістотно


Срібло на COMEX подешевшало 1 серпня на 1,5%, але неістотно

Ціна срібла на Товарній біржі Нью-Йорка (COMEX) знизилася 1 серпня на 1,5%, але змінилася неістотно. Офіційна ціна активного ф'ючерсу (вересень) склала 17,520 дол./унція, а ціни по операціях були нижчі за котирування попередньої сесії і обмежилися діапазоном 17,280-17,805 дол./унція.

Тройська унція срібла COMEX 1 серпня подешевшала за день на 27,0 центів (-1,5%), після того, як за два попередні дні її ціна виросла на 41,5 цента. Перше за три дні зниження цін на срібло було викликане його технічними продажами, чому також багато в чому сприяв інвестиційний інтерес, що знизився, до золота.

Тим часом додатково до продажів срібла розташовувала ситуація на ринку міді. Так, на COMEX ціна міді впала 1 серпня на 2,2% до найнижчого значення за тиждень. Падіння цін на мідь було обумовлене поряд чинників, таких як дорогий долар, збільшені складські запаси міді на LME, зниження виробничої активності в США в липні ц.р., а також що виявилися вперше з 2005 р. ознаками зниження виробничої активності в Китаї.

Не дивлячись на те, що торги по сріблу на COMEX закрилися 1 серпня в "мінусі", його ціна на біржі змінилася неістотно. Так, до кінця минулого тижня офіційна ціна срібла залишилася на 5,5 цента вище, ніж була двома днями раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Срібло на COMEX подешевшало 1 серпня на 1,5%, але неістотно» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua