Запорізька влада придумала, як боротися з відсутністю бензину


Запорізька влада придумала, як боротися з відсутністю бензину

До аукціонів із продажу земельних ділянок під АЗС у Запоріжжі будуть допускати тільки ті компанії, які зобов'язуються не припиняти продаж палива під час бензинових криз.

Про це повідомив у п'ятницю заступник міського голови Сергій Гладченко. "У місті досить заправок. Але під час бензинової кризи в половини з них у продажі не було бензину. Мерія вирішила допускати до аукціонів лише ті компанії, які дадуть гарантії постійної наявності в продажі якісного палива", - пояснив він. Як саме компанії повинні гарантувати наявність палива, Гладченко не уточнив.

За словами гендиректора Євро Ресурс (управляє трьома АЗС у Запоріжжі та області) Віктора Леуша, запорізька мерія вже почала вимагати від учасників аукціонів письмові зобов'язання, що пальне на заправках буде продаватися незалежно від ситуації на ринку. "Якщо в компанії не буде палива, вона зобов'язується повернути мерії ділянку, а та - гроші за неї", - говорить він і відзначає, що компанія Євро Ресурс має намір оскаржити ініціативу місцевої влади в суді.

Для того, щоб стримувати збільшення цін на нафтопродукти на внутрішньому ринку, Мінекономіки пропонує зобов'язати експортерів одержувати дозволи міністерства при вивезенні з України світлих нафтопродуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Запорізька влада придумала, як боротися з відсутністю бензину» на Finance.ua - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua