Ющенко: Виплата компенсацій не вплине на інфляцію


Ющенко: Виплата компенсацій не вплине на інфляцію

Виплата компенсацій потерпілим від стихії людям не вплине на інфляцію.

У цьому запевнив Президент України Віктор Ющенко сьогодні у Верховині Івано-Франківської області, під час своєї поїздки.

"Цього не потрібно боятися. Це нормальний процес", - відзначив Президент.

"Тут немає жодної інфляційної копійки - це кошти, які одержав бюджет від надходжень", - повідомив він журналістам.

"Підрахунки показали, що ми можемо втягнути в бюджет, не зачіпаючи інформації іншої сторони, приблизно 30 млрд грн. Ми в рамках позачергової сесії Верховної Ради зачепили хіба що одну десяту тих коштів, які надходять у бюджет у плановому порядку", - відзначив Віктор Ющенко.

"Це нормальні гроші, які прийдуть до людей, і на другій стороні ринку зустрінуть послуги, продукти, роботу", - переконаний Президент.

"Я усвідомлюю, що ті помилки, які були допущені в І півріччі, і коли мільярди гривень були кинуті на ринок, і вони не були покриті ні послугами, ні товарами, була завдана велика шкода для бідних людей. Тому що інфляція - це найстрашніший податок для бідних", - вважає Ющенко.

Нагадаємо, 3 серпня, села Івано-Франківської області, що постраждали від повені, відвідує Президент України Віктор Ющенко.

Як повідомлялося 15 липня, Президент України Віктор Ющенко заявив, що причинами високого рівня інфляції в країні є помилки у веденні економічної політики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ющенко: Виплата компенсацій не вплине на інфляцію» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua