Україна повертає РосУкрЕнерго 1,3 млрд кубометрів газу


Україна повертає РосУкрЕнерго 1,3 млрд кубометрів газу

Україна повернула РосУкрЕнерго 1,3 млрд кубометрів російського газу, використаного в зимовий період. Про це повідомив журналістам міністр палива та енергетики Юрій Продан після позачергового засідання уряду.

"У зимовий період у нас були певні обсяги надходження російського газу, і сьогодні цей обсяг повертається Російській Федерації без порушення балансу. Цей газ в обсязі 1,3 млрд куб м повертається РосУкрЕнерго", - запевнив Продан.

Міністр також пояснив, що російській стороні повертається газ середньоазіатського походження. "Ми повинні взяти середньоазіатського газу близько 55 млрд куб м у зв'язку з нерівномірністю його надходження і використання, адже більше газу використовується в зимовий період, у цей час, щоб забезпечити баланс, до нас надходив російський газ. Зараз у нас є досить середньоазіатського газу, що ми повертаємо російській стороні", - додав він.

Продан відзначив, що цей обсяг газу повертається з розрахунку його вартості 179,5 доларів за тисячу кубічних метрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Рейтинг популярності матеріалу «Україна повертає РосУкрЕнерго 1,3 млрд кубометрів газу» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua