У Криму цього року відпочило вже понад 3 млн людей


У Криму цього року відпочило вже понад 3 млн людей

Крим з початку цього року прийняв на відпочинок 3 млн. 138,1 тис. чоловік. Це на 2,7% нижче від рівня аналогічного періоду минулого року, говориться в оперативних дані Міністерства курортів і туризму Криму.

Кількість туристів розрахована за методикою Національної академії природоохоронного та курортного будівництва.

За даними виконкомів і райдержадміністрацій курортних регіонів автономії, організовано в кримських здравницях з початку року відпочили 671,6 тис. чоловік - на 2,6% нижче, ніж за аналогічний період минулого року.

У цей час у Криму працює 570 здравниць, їхній коефіцієнт заповнюваності - 95,1% (у цей час в 2007 році працювало 579 здравниць, коефіцієнт заповнюваності становив 95,7%).

Очікується, що цього року Крим прийме порядку 6 млн. відпочивальників, повідомив Мінкурортів АРК..

Нагадаємо, що за даними Міністерства курортів і туризму Криму про роботу здравниць на 25 липня, у Криму цього року відпочило 2 млн 753,5 тисяч чоловік.

Варто відзначити, що відвідуваність Туреччини українськими туристами в першому півріччі 2008 року виросла майже в 1,6 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2006 року і склала понад 317 тис. людей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Криму цього року відпочило вже понад 3 млн людей» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua