Тепер стільникові телефони будуть робитися з кукурудзи


Тепер стільникові телефони будуть робитися з кукурудзи

Слідом за виробниками автомобілів, годинників та одягу за виробництво екологічних товарів узялися і компанії-виробники стільникових телефонів. На їхню думку, ці розробки будуть економічно вигідні, пише індійська газета Economic Times.

Компанія Samsung на Всесвітній виставці інформаційних і комунікаційних технологій у Сеулі оголосила про створення двох екологічних моделей мобільних телефонів - F268 та W510.

W510 є першим мобільним телефоном цієї компанії, корпус якого створений з біопластику. Він був виготовлений з матеріалів, отриманих з кукурудзи.

У цьому апараті відсутні деталі з важких металів, наприклад свинець, кадмій і ртуть, які, як правило, застосовуються при виготовленні мобільних пристроїв. Тенденція виробництва екологічно чистої продукції не обійшла стороною і компанію Nokia, у намірах якої - випуск приблизно 40 нових моделей телефонів, які виготовляються з легко переробних біорозчинних компонентів.

Апарат Nokia 3110 Evolve був виведений на ринок у грудні 2007 р. Його футляр більш ніж на 50% складається з поновлюваного матеріалу, а зарядний пристрій використовує на 94% менше електроенергії, ніж його попередники.

"Реакція ринку була дуже гарною. У відповідальному підході до проблем екології ми також убачаємо і комерційні вигоди, що вдосконалює нашу програму управління ризиками, нерідко має гарний економічний зміст і робить позиції нашого бренду міцнішими серед покупців ", - повідомив газеті представник зі зв'язків із громадськістю компанії Nokia.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Тепер стільникові телефони будуть робитися з кукурудзи» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua