0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Chrysler припиняє реалізовувати автомобілі через лізинг


Chrysler припиняє реалізовувати автомобілі через лізинг

Американський автомобільний концерн Chrysler LLC припиняє реалізовувати автомобілі через лізинг із 1 серпня 2008 року, повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву президента компанії Джимі Преса (Jim Press). Фінансовий підрозділ компанії - Chrysler Financial - виявився змушеним піти на цей крок через те, що позикові кошти необхідні для фінансування лізингу стали настільки дорогі, що субсидування лізингових платежів стали безглуздим. Щомісячні лізингові платежі практично зрівнялися із традиційними кредитними платежами.

Відмова від використання лізингових схем, на які припадало 20% продажів, може ще більше знизити обсяги продажів.

При цьому компанія має намір зберегти безпроцентні кредити терміном на 72 місяця на придбання деяких моделей, зокрема, Jeep Cherokee, Jeep Commander, Chrysler Aspen та Dodge Durango. Дилери Chrysler зможуть почати співробітництво з іншими лізинговими компаніями після 1 серпня.

За оцінками аналітиків, незабаром приклад Chrysler можуть наслідувати й інші американські автовиробники такі як Ford Motor та General Motors Corp.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування