Прес-Реліз. Депозитний портфель Укрпромбанку склав 7 мільярдів гривень


У липні 2008 року депозитний портфель фізичних осіб Укрпромбанку перевищив 7 мільярдів гривень. У порівнянні з початком року депозитний портфель Банку збільшився більш ніж на 1,3 мільярди гривень. Кількість вкладників Укрпромбанку становить близько 190 тисяч чоловік.

Банк постійно впроваджує нові види внесків для своїх клієнтів. Так, у рамках депозитної програми "Музика Вашого добробуту" з 9 червня до 31 серпня 2008 року Укрпромбанк проводить акцію для вкладників "Марш відсотків".

На сьогоднішній день депозитна програма Укрпромбанку для фізичних осіб складається з 7 внесків, серед яких акційний внесок "Перша ластівка", довготермінові внески із правом поповнення "Впевненість", "Капітал" і "Пенсійний", довготерміновий вклад без права поповнення "Універсальний", внески з додатковими перевагами "Постійний вкладник" і "Ко-бренд-Стимул".

Максимальні ставки без бонусних надбавок по депозитних програмах Укрпромбанку становлять до 19,0% річних у гривнях, до 12,1% річних у доларах США і до 11,0% річних в євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua