Прес-Реліз. Укрпромбанк змінив умови акції "Марш відсотків"


Прес-Реліз. Укрпромбанк змінив умови акції "Марш відсотків"

Укрпромбанк змінив умови акції "Марш відсотків", що продовжена до 31 серпня 2008 року. Процентні ставки становлять: до 23,0% річних у гривнях, до 17,1% річних у доларах США і до 16,0% річних у євро.

Призовий фонд рекламної акції складається з 26 хлібопічок. Серед учасників рекламної акції, які в період її проведення відкриють новий внесок або поповнять дійсний внесок, буде визначено 26 переможців, які одержать право на одержання призу, у період з 10 вересня по 17 жовтня в 2008 року.

Розиграш призу серед учасників рекламної акції буде проведений з використанням комп'ютерної програми випадкових чисел, що використовує ідентифікаційні номери вкладників, видані податковою адміністрацією. Визначення переможців рекламної акції відбудеться 10 вересня 2008 року, вручення призів - у філіях Укрпромбанку.

Кожен учасник акції "Марш відсотків" має можливість одержати купон з надбавкою до процентної ставки по внеску. Розміри надбавки можуть становити +5,0% річних, +1,0% річних, +0,5% річних, +0,2% річних, +0,1% річних.

Акція "Марш відсотків" дає можливість не тільки відкрити новий внесок, але й поповнити вже існуючий, виграючи при цьому можливість збільшити процентну ставку. У період дії акції дозволяється поповнювати будь-які внески. Мінімальна сума поповнення становить 500 гривень, 100 доларів США і 100 євро.

На сьогоднішній день депозитна програма Укрпромбанку для фізичних осіб складається з 7 внесків, серед яких акційний внесок "Перша ластівка", довготермінові вклади із правом поповнення "Впевненість", "Капітал" і "Пенсійний", довготерміновий вклад без права поповнення "Універсальний", внески з додатковими перевагами "Постійний вкладник" і "Ко-бренд-Стимул".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua