В Америці майже втричі збільшились арешти майна банками


В Америці майже втричі збільшились арешти майна банками

Кількість позовів про відчуження житла в США виросла за червень на 53% з минулого року. Обсяг конфіскацій банками нерухомості в боржників виріс майже в три рази на тлі зниження вартості майна та підвищення оплати по іпотечних кредитах, що змусило багатьох людей залишити свої будинки.

За повідомленням RealtyTrac Inc., більше 252,000 одиниць житла, або один з 501 будинків у США перебувають на різних стадіях відчуження. Такі штати, як Невада, Каліфорнія та Арізона мають найбільші відсотки відчужень нерухомого майна.

Збільшення несплат по кредитах на нерухомість і продаж з торгів відчуженого майна додаються до проблем непроданого житла і поглиблюють найсильнішу кризу нерухомості з 1930-х рр. Як повідомила інвестиційна компанія Credit Suisse, спроби Конгресу США забезпечити 300 млрд. доларів за рахунок рефінансування іпотеки та врятувати бл. 2 млн. позичальників від відчуження майна можуть спрацювати тільки при "уповільненні зниження або зростанні цін на житло, а також при падінні котирувань акцій".

Штат Невада має найвищий рівень відчужень за 18 останніх місяців. Згідно RealtyTrac., один з кожних 122 будинків перебуває на певній стадії конфіскації, що перевищує в 4 рази середній показник по країні. 3,133 одиниці житла були арештовані кредиторами. Компанія RealtyTrac.має базу даних по більш, ніж 1.5 млн. одиницях нерухомості і відслідковує позови про відчуження, включаючи повідомлення про несплату, повідомлення про продаж майна з торгів і банківські арешти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua