Кредити готівкою в гривні різко подешевшали


Кредити готівкою в гривні різко подешевшали

За останні два тижні середня процентна ставка по кредитах готівкою в гривні терміном на три роки знизилася на 3,10%. Втім, експерти вважають, що надалі ставки можуть рости.

За даними компанії Простобанк Консалтинг, середня (ефективна) процентна ставка по кредитах готівкою в гривні терміном на три роки на початку липня склала 43,41%. При цьому наприкінці червня ставка на такі кредити становила 46,51%.

Таким чином, за два тижні зниження склало 3,10%. У той же час, за травень-червень кредити готівкою в гривні увесь час дорожчали.

Експерти компанії визначили найвигідніші (ефективні) ставки по кредитах готівкою в гривні терміном на 3 роки.

ТОП-3 по кредитах готівкою в гривні:

1.29,30% - Ерсте банк

2.31,30% - ВТБ Банк

3.32,78% - Київська Русь

Слід зазначити, що ставки по кредитах готівкою в гривні терміном на 1 рік підвищилися на 0,60% за останні 2 тижні, а терміном на 2 роки - знизилися на 1,78%.

На думку експертів, ставки будуть коливатися і надалі, але не дуже значно, оскільки попит на кредити готівкою в гривні дуже великий, а конкуренцію їм можуть складати тільки кредитні картки. "Сьогодні середньоринкова ефективна ставка по кредитах готівкою перебуває в межах 50-60%, якщо не враховувати при розрахунку ефективної ставки банків-"новачків" (Морський транспортний банк, Erste банк, Київська Русь), які кредитують нижче від ринку цей продукт. Можна зробити прогноз, що ставки будуть варіюватися в зазначених межах", - вважає Антон Шаперенков, начальник департаменту роздрібного бізнесу VAB Банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua