Експерти: Кредити для фізосіб подорожчають на 1-2% до кінця року


Експерти: Кредити для фізосіб подорожчають на 1-2% до кінця року

Під кінець року кредити для фізичних осіб подорожчають на 1-2%, до кінця року зростання обсягу виданих кредитів для фізосіб складе близько 50%. Про це повідомляють аналітики "Форекс Клубу".

Експерти прийшли до такого висновку на підставі того, що за останнє півріччя ресурси на європейському ринку для банківського кредитування стали дорожчими і практично недоступними для малих і середніх українських банків. Депозити подорожчали для населення на 1-2%. Темпи річної інфляції за січень-травень 2008 року склали 14,6%. НБУ постійно посилює вимоги до споживчого кредитування.

У порівнянні з початком року, ставки з кредитів фізосіб зросли на 2% з позик у гривнях і доларах. На даний момент ставки з кредитів фізичним особам перебувають на рівні 23-24% у гривнях, 15-17% у доларах і 16% у євро.

За прогнозами аналітиків, темпи приросту кредитного портфеля фізичним особам будуть приблизно в 2 рази меншими, ніж торік. В умовах подорожчання ресурсів на європейському ринку, для збереження доходів на рівні минулого року комерційні банки змушені піднімати процентні ставки з кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua