0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Прес-Реліз. Укрпромбанк підвищив процентні ставки при достроковому розірванні вкладів


Прес-Реліз. Укрпромбанк підвищив процентні ставки при достроковому розірванні вкладів

З 23 червня 2008 року Укрпромбанк підвищив процентні ставки при достроковому розірванні депозитів фізичних осіб в гривнях, доларах США та євро:

– при достроковому розірванні вкладів у національній валюті, розміщених на термін 390 днів, процентна ставка встановлена на рівні 8% річних; на термін 730 днів, 1095 днів – 8,5% річних;

– при достроковому розірванні вкладів у доларах США, розміщених на термін 390 днів, процентна ставка встановлена на рівні 5% річних, на термін 730 днів, 1095 днів – 5,5% річних;

– при достроковому розірванні вкладів у євро, розміщених на термін 390 днів, процентна ставка встановлена на рівні 4% річних, на термін 730 днів, 1095 днів – 4,5% річних.

Також в Укрпромбанку діють ліберальніші умови при достроковому розірванні вкладів в іноземній валюті, які оформлені строком до 390 днів. Клієнти Банку мають можливість переоформити короткостроковий депозит на більш тривалий термін без перерахунку відсотків.

На сьогоднішній день депозитна програма Укрпромбанку для фізичних осіб складається з 7 вкладів, серед яких акційний вклад "Перша ластівка", довгострокові вклади з правом поповнення "Впевненість", "Капітал" та "Пенсійний", довгостроковий вклад без права поповнення "Універсальний", вклади з додатковими перевагами "Постійний вкладник" та "Ко-бренд-Стимул". Максимальні ставки за депозитними програмами Укрпромбанку складають 18,2% річних в гривнях, 12,1% річних у доларах США та 11,0% річних у євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування