0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

НБУ дозволив Сведбанку Інвест здійснювати операції з банківськими металами й депозитарною діяльністю хоронителя цінних паперів


НБУ дозволив Сведбанку Інвест здійснювати операції з банківськими металами й депозитарною діяльністю хоронителя цінних паперів

Національний банк дозволив Сведбанку Інвест (колишній ТАС-Інвестбанк, Київ), що входить у групу великих, здійснювати операції з банківськими металами й депозитарною діяльністю хоронителя цінних паперів.

Про це говориться в повідомленні Сведбанка Інвест.

"ЗАТ "Сведбанк Інвест" одержав письмовий дозвіл Національного банку на здійснення наступних операцій: депозитарна діяльність хоронителя цінних паперів, інвестиції в статутні фонди та акції інших юридичних осіб, операції з банківськими металами", - говориться в повідомленні.

За даними Сведбанку Інвест, такий дозвіл НБУ дозволить надавати повний спектр банківських послуг.

Як повідомляло агентство, за станом на 1 квітня 2008 року чисті активи Сведбанка Інвест склали 3 808,2 млн. гривень, кредитний портфель - 2 657,8 млн. гривень, власний капітал - 472,0 млн. гривень.

Січень-березень 2008 банк закінчив із чистим прибутком 19,86 млн. гривень, за 2007 рік дістав прибуток 60,075 млн. гривень.

100% акцій ЗАТ "Сведбанк Інвест" належить Swedbank AB (Швеція).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування