Прес-Реліз. Укрпромбанк проводить акцію «Марш відсотків»


Прес-Реліз. Укрпромбанк проводить акцію «Марш відсотків»

В рамках депозитної програми "Музика Вашого добробуту" з 9 червня до 31 липня 2008 року Укрпромбанк проводить акцію для вкладників "Марш відсотків". Акція дає можливість не лише відкрити новий вклад, але й поповнити існуючий, виграючи при цьому можливість збільшити процентну ставку. В період дії акції дозволяється поповнювати будь-які вклади. Мінімальна сума поповнення становить 500 гривень, 100 доларів США і 100 євро.

Кожен учасник акції "Марш відсотків" має можливість отримати купон з надбавкою до процентної ставки за вкладом. Загальна кількість купонів складає 100 000 штук. Розміри надбавки можуть складати +5,0% річних +1,0% річних +0,5% річних +0,2% річних +0,1% річних. Процентні ставки за даною акцією становлять до 23,0% річних у гривнях, до 17,1% річних у доларах США та до 16,0% річних в євро.

На сьогоднішній день депозитна програма Укрпромбанку для фізичних осіб складається з 7 вкладів, серед яких акційний вклад "Перша ластівка", довгострокові вклади з правом поповнення "Впевненість", "Капітал" та "Пенсійний", довгостроковий вклад без права поповнення "Універсальний", вклади з додатковими перевагами "Постійний вкладник" та "Ко-бренд-Стимул".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Укрпромбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua