Турчинов заявляє про можливе закриття шахти імені Карла Маркса в Донецькій області


Турчинов заявляє про можливе закриття шахти імені Карла Маркса в Донецькій області

Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов заявляє про можливе закриття шахти імені Карла Маркса, що входить до державного об'єднання "Орджонікідзевугілля" у Єнакієвому Донецької області.

Про це він повідомив журналістам на прес-конференції.

"Уже зараз можу сказати, що навряд чи ця шахта буде працювати далі", - сказав він. Також перший віце-прем'єр повідомив, що у зв'язку з надзвичайною ситуацією в Донецькій області він скасував запланований на 8-9 візит в Об'єднані Арабські Емірати для проведення переговорів.

Крім того, як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, Турчинов підкреслив, що вибух на шахті ім'я Карла Маркса - найбільш потужний за час існування української вугільної промисловості.

"За попередньою інформацією, відбувся викид породи й шахтного газу такої потужності, що постраждали не тільки шахти, вибої, вали, але й наземні споруди", - сказав він.

Турчинов уточнив, що потерпілих могло бути й більше, якби 6 червня Держгірпромнагляд, що обстежив цю шахту, не заборонив здійснення видобутку й не опломбував її.

Інформації про долю 37 гірників, які проводили ремонтні роботи й перебували під землею, поки немає.

У створену комісію з розслідування причин аварії увійшли 20 представників профільних міністерств і відомств.

Як повідомляло агентство, 3 гірники госпіталізовані й доля 37 невідома через вибух газоповітряної суміші 8 червня на шахті імені Карла Маркса в Донецькій області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua