ГоловКРУ знайшло в "Енергоатомі" порушень на 689 млн. гривень


ГоловКРУ знайшло в "Енергоатомі" порушень на 689 млн. гривень

Головне контрольно-ревізійне управління заявляє про порушення, виявлені у фінансово-господарській діяльності Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" за 2007 рік, на суму 688,9 млн гривень.

"Усього виявлено порушень за 2007 року на загальну суму 688,9 млн. гривень, з них спричинили збитки - 389,9 млн. гривень", - говориться в повідомленні ГоловКРУ.

Крім того, контролюючий орган задокументував нестачі у фінансово-господарській діяльності "Енергоатому" на 3,6 млрд. гривень, що обумовлено неефективним використанням державних ресурсів.

"Матеріали направлені в Генеральну прокуратуру і Кабінет Міністрів за відповідною реакцією", - сказав керівник ГоловКРУ Микола Сивульський.

На думку ГоловКРУ, основною причиною негативних показників діяльності компанії в 2007 є невідповідність деяких дій керівництва "Енергоатому" законодавству, а також прийняття необґрунтованих управлінських рішень.

Як повідомлялося, у жовтні 2007 року ГоловКРУ заявляв, що вважає діяльність "Енергоатому" недостатньо ефективною.

"Енергоатом" експлуатує 4 українські АЕС і виробляє близько 50% від загального обсягу виробництва електроенергії в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua