Тимошенко пропонує укласти мирову угоду для повернення відчуженої власності заводу "Арсенал"


Тимошенко пропонує укласти мирову угоду для повернення відчуженої власності заводу "Арсенал"

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко запропонувала укласти мирову угоду щодо повернення у власність заводу "Арсенал" незаконно реалізованої або відчуженої власності.

"Я хочу, щоб всі хто мав нечесні претензії до власності заводу, щоб повернули назад, щоб розірвали всі незаконні угоди", - сказала Тимошенко на нараді на заводі "Арсенал" у Києві в понеділок.

Вона відзначила, що передача в оренду приміщень і землі підприємства поставила, зокрема, під загрозу реалізацію центральним конструкторським бюро "Арсенал" проекту "Циклон-4".

Тимошенко підкреслила, що уряд має намір розібратися "хто, як і навіщо приймав рішення, які руйнували "Арсенал". Прем'єр знову підкреслила, що звернеться в Генеральну прокуратуру з актами перевірки Контрольно-ревізійним управлінням (КРУ), щоб ліквідувати незаконно створене спільне підприємство на заводі.

"...не будуть ці землі здаватися в оренду", - підкреслила Тимошенко.

Як повідомив голова КРУ Микола Сивульський, на заводі "Арсенал" відбувається "фактично відчуження майна". Він відзначив, що частина майна заводу була списана як майно підприємства і внесена як спільне майно, створене разом із приватними особами, у підприємство.

Тимошенко доручила створити робочу групу на чолі з першим віце-прем'єром Олександром Турчиновим, яка б проаналізувала ситуацію на заводі і винесла на затвердження уряду проекти відповідних рішень.

Тимошенко також доручила всім міністерствам і центральним органам виконавчої влади почати переговори з незаконними орендарями для того, щоб укласти з ними мирову угоду щодо повернення власності.

Крім того, вона доручила Національному космічному агентству України разом з Міністерством закордонних справ і Міністерством економіки сформувати завдання із забезпечення іноземними замовленнями підприємства. "Для цього досить вам два тижні, щоб провести переговори на предмет укладання міжнародних угод", - сказала Тимошенко.

Вона також доручила Національному космічному агентству разом з міністерствами оборони, фінансів, промислової політики визначити весь обсяг державного замовлення в оборонній і космічній сфері. "Я хотіла б, щоб уже в 2008 році в межах бюджету ми заклали відповідні заходи щодо оплати державного замовлення", - сказала Тимошенко.

Вона зробила акцент, що цю роботу міністерства і відомства повинні провести протягом тижня.

Тимошенко також відзначила, що уряд у третьому кварталі затвердить на своєму засіданні державну програму реструктуризації космічної галузі.

Прем'єр-міністр також доручила підготувати проекти рішень уряду для вирішення проблем соціального забезпечення працівників заводу

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua