Нафта впала більш ніж на 3 дол. в очікуванні скорочення попиту в США


Нафта впала більш ніж на 3 дол. в очікуванні скорочення попиту в США

Нафта впала більш ніж на $3 в очікуванні скорочення попиту на автомобільне паливо в США, повідомило агентство Bloomberg.

Ціна ф'ючерсного контракту на нафту марки WTI на липень в електронній системі Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) у середу вранці знизилася на $0,75 щодо рівня закриття торгів 27 травня і становить $128,10 за барель.

Ціна липневого контракту на WTI у вівторок на NYMEX упала на $3,34 - до $128,85 за барель. Це найбільше добове падіння котирування з 29 квітня.

Учасники ринку очікують, що рекордно високі ціни на нафту, що склалися в травні, приведуть до скорочення споживання автопалива. Багато американців відмовляться від поїздок на автомобілях цього літа.

Котирування липневого ф'ючерса на російську нафту марки Rebco в електронній системі CME Globex (NYMEX) 27 травня знизилися на $3,29 і досягли $120,78 за барель.

На лондонській біржі ICE Futures вартість ф'ючерсів на липень на нафту Brent упала на $4,06 - до $128,31 за барель.

Ціна спотових контрактів на російську нафту Urals (c.i.f. порти Середземномор'я) у вівторок склала $122,79 за барель, що на $3,90 нижче від ціни spot у попередній день.

Експортна нафта з Росії з поставкою в порти Західної Європи (Urals c.i.f. С.-З. Європа) коштувала $122,54 за барель (-$3,94), Siberian Light (c.i.f. С.-З. Європа) - $127,99 за барель (-$4,19).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua