Україна та Азербайджан домовилися про постачання каспійської нафти для "Одеса-Броди"


Україна та Азербайджан домовилися про постачання каспійської нафти для "Одеса-Броди"

Україна та Азербайджан домовилися про постачання 470 тис. тонн технологічної каспійської нафти для забезпечення роботи нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсному режимі (у напрямку Бродів). Про це на прес-конференції повідомив Президент Віктор Ющенко.

Поставка технологічної каспійської нафти необхідна для забезпечення прокачування в аверсному режимі легкої каспійської нафти, оскільки тепер нафтопровід працюючи в реверсному режимі і транспортуючи російську важку нафту використовує нафту марки Urals.

Сторони не називають строків поставки технологічної каспійської нафти.

Як повідомлялося, Азербайджан готовий надати 5 млн. тонн нафти на рік для транспортування по нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсному режимі (у напрямку Бродів) з подальшою переробкою на нафтопереробних заводах "Нафтохімік Прикарпаття" (Івано-Франківська область) і "Галичина" (Львівська область).

У січні Міністерство палива та енергетики доручило компанії "Укртранснафта" проаналізувати можливість роботи "Одеса-Броди" в аверсному режимі для переробки нафти на нафтопереробних заводах "Нафтохімік Прикарпаття" і "Галичина" (Львівська область).

Тепер "Одеса-Броди" працює в реверсному режимі.

В 2007 році по нафтопроводу було транспортовано 9,1 млн. тонн нафти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua