Росія-Білорусія: Дешевий газ в обмін на активи держпідприємств


Росія-Білорусія: Дешевий газ в обмін на активи держпідприємств

Росія обіцяє Білорусії дешевий газ в обмін на активи для російських інвесторів.

Відповідно до повідомлення агентства Reuters, сьогодні Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін має намір обговорити можливість такого співробітництва під час візиту в Мінськ.

Нагадаємо, раніше Росія заявила про намір підняти ціну на природний газ для Білорусії до рівня світових цін у зв'язку із підвищенням цін на світовому ринку. Даний намір викликав обурення в білоруської сторони.

Однак, відповідно до слів співробітника російського уряду, Росія може втримувати низькі ціни на газ для Білорусії і давати кредити під низькі відсотки, якщо країна погодиться розділити деякі активи з російськими інвесторами. "Є інтереси в російських компаній до роботи на білоруському ринку", - сказав чиновник, виділивши, зокрема, машинобудування - вантажівки і сільгоспобладнання.

Нагадаємо, що сьогодні, 23 травня, у Мінську відбулися переговори російського прем'єра Володимира Путіна і президента Білорусії Олександра Лукашенка. Вони обговорили питання енергетики, транспорту, двосторонні відносини у військово-технічній сфері.

Місцеві ЗМІ назвали мету візиту колишнього президента Росії "затягуванням боргової петлі навколо Білорусії".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua