Нацбанк України зберіг офіційний курс 4,85 грн/1 дол.


Нацбанк України зберіг офіційний курс 4,85 грн/1 дол.

Національний банк України (НБУ) установив на 23 травня офіційний курс гривні на рівні 4,85 грн/$1, незважаючи на вимогу Ради НБУ повернути його в межі затвердженого раніше прогнозного коридору курсу на 2008 рік - 4,95-5,25 грн/$1.

"НБУ 23 травня 2008 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземних валют... 100 доларів США - 485,0", - повідомляється на веб-сайті Нацбанку.

Як повідомлялося, Рада НБУ наклала відкладене вето на прийняте напередодні правлінням Нацбанку рішення про зміцнення офіційного курсу гривні до 4,85 грн/$1 з 5,05 грн/$1, на якому він утримувався із квітня 2005 року.

Відповідно до закону про Нацбанк, Рада НБУ має право з метою забезпечення виконання основних принципів грошово-кредитної політики застосовувати відкладене вето щодо рішень правління НБУ.

У випадку, коли Рада НБУ застосовує таке вето, рішення правління може набути чинності лише при його підтвердженні 2/3 членів правління. При неналежному виконанні правлінням НБУ рішень Ради Нацбанку, остання може звернутися до президента з викладом своїх позицій

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua