Прогнозна ринкова ціна на електроенергію в Україні з червня виросте на 6%


Прогнозна ринкова ціна на електроенергію в Україні з червня виросте на 6%

Прогнозна оптова ринкова ціна на електроенергію на Оптовому ринку електроенергії (ОРЕ) України в червні 2008 року складе 331,75 грн за 1 Мвт-г (без ПДВ), що на 6% більше від чинної у травні.

Такий розмір прогнозної оптової ринкової ціни на наступний місяць закріплений постановою Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) №617 від 20 травня 2008 року, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у НКРЕ у вівторок.

Прогнозна оптова ринкова ціна на електроенергію протягом січня-листопада 2006 року зросла на 18,3% - з 185,14 грн до 219 грн за 1 Мвт-г (без ПДВ), у грудні-2006-січні-2007 залишалася незмінною, а з лютого 2007-го по травень 2008-го збільшилася на 42,9% - до 313 грн за 1 Мвт-г (без ПДВ).

Збільшення ціни в січні-травні 2008 року склало 18,2%, у тому числі з 1 травня - 4%.

Комісія щомісяця перераховує прогнозну оптову ринкову ціну електроенергії з урахуванням передбачуваної структури її виробництва. Енергопостачальні компанії враховують прогнозну ринкову ціну електроенергії при розрахунку роздрібних тарифів на неї.

НКРЕ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці та нафтогазовому комплексі, забезпечує проведення цінової та тарифної політики в цих сферах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua