Експерти: ПІФи покажуть непоганий результат наприкінці року


Експерти: ПІФи покажуть непоганий результат наприкінці року

Незважаючи на негативні процеси, які відбувалися як на світових майданчиках, так і на українському фондовому ринку в першому кварталі 2008 року, пайові інвестиційні фонди покажуть непоганий результат наприкінці року, вважає директор з управління активами КУА "ПІО ГЛОБАЛ Україна" Сергій Уткін.

"Можливо, це буде не 40-50%, як планували на початку року, але, навіть за прогнозами, це може бути 22-24%. У будь-якому разі, це більше, ніж обіцяють банки по депозитах, і більше від прогнозованого рівня інфляції", - вважає Сергій Уткін.

Про це він сказав під час круглого столу у видавництві "Економіка", присвяченому перспективам розвитку пайових інвестиційних фондів.

Популярність пайових інвестиційних фондів як інструмента додаткового заробітку для населення буде рости, вважає директор з управління активами "ПІО ГЛОБАЛ Україна": Досить подивитися на досвід наших близьких сусідів. Нагадаю, що в Росії кошти, які перебувають у ПІФах, становлять 3,5% до ВВП, а в Польщі - уже 16%. Нам здається, що ситуація з українським фондовим ринком така, що за 4-5 років ми зможемо вийти на рівень Польщі".

"Крім того, я не погоджуся, що український вкладник неук відносно можливостей фондового ринку. Ми спостерігаємо постійний приплив клієнтів по своїх фондах. Ми вважаємо, що це не тільки результат рекламної кампанії, але й інформації про можливості фондового ринку, що одержують українці зі ЗМІ. Тим більше, що тема про те, як заробити на фондовому ринку досить популярна", - говорить Сергій Уткін

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПІО ГЛОБАЛ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua